Mercedes-Benz

Parfémy Mercedes-Benz | Mercedes-Benz - sportovní elegance, vyspělost a nadčasovost. Mercedes-Benz, německá značka slavná výrobou ikonických luxusních automobilů, vynikajících sportovní elegancí, decentním designem a technickou vyspělostí, rozšířila v roce 2012 svou působnost o vytváření stejně luxusních parfémů.

První parfém nesoucí jméno slovutné značky (Mercedes-Benz by Mercedes-Benz) vytvořil Oliver Cresp, kterému se skutečně dokonale podařilo ztělesnit ve vůni vše, co představuje značka Mercedes-Benz. Bezchybnost, nejvyšší kvalita, sportovní elegance. Těmito vlastnostmi se nevyznačují jen automobily Mercedes-Benz, ale také sexy, maskulinní parfém pulzující životem.

Mercedes-Benz nabízí sortiment vonných produktů vyjadřujících osobnost pravého muže vyznávajícího kvality spojené se značkou. Kromě parfémů si tak svěží, kořenitou a dřevitou vůni lze vychutnat také ve formě sprchových gelů, přípravků po holení a jako deodorant.

Na své si ale přijdou i ženy, milovnice moderního nadčasového luxusu typického pro Mercedes-Benz. Květinovo-ovocná vůně Mercedes-Benz for Her byla představena v roce 2013 a za jejím zrodem stojí Michel Almairac.

Vůně Mercedes-Benz pro zákazníky, kteří si potrpí na čistý design, vyváženost a emotivní detaily, dokonale doplňují životní styl spojený se značkou.

celý text skrýt text

Řazeno od nejprodávanějších Podle značky A-Z Podle ceny

12 3

12 3 Dalších 15 Nahoru

Menu

volejte 530 514 000

TOPlist