Soutěž: Blýskněte se na koncertě Seleny Gomez zářivým úsměvem se zubní pastou Signal White Now Glossy Chic! 

Sezona party, koncertů a festivalů je v plném proudu. Každý večírek začíná důkladnými přípravami v koupelně – stylový účes, make-up, ale i dokonale čisté, zářivé zuby a svěží dech jsou správnými ingrediencemi pro vydařenou akci. Oslnivý úsměv, díky kterému zaručené nesplynete s davem, vám dodá nová zubní pasta Signal White Now Glossy Chic. S touto novinkou máte navíc právě teď jedinečnou šanci soutěžit o 2 x 2 vstupenky na koncert hvězdné Seleny Gomez, který se uskuteční 24. října v pražské O2 aréně. 10 z vás pak získá zásobu zubní pasty Signal White Now Glossy Chic na celý rok. Jste připravena zazářit?

Žhavá novinka Signal White Now Glossy Chic

Značka Signal představuje novou zubní pastou Signal White Now Glossy Chic, jež posouvá hranice zářivého úsměvu. Díky Blue Light technologii inovované o Ultra Shine Crystals zanechá zuby opticky bělejší* a lesklejší již po prvním použití a stává se nedílným pomocníkem na cestě k dokonalému party looku. Udělejte ze zářivého úsměvu svou přednost!

Novinka navíc přichází v atraktivním balení, které zaručeně padne do každé kabelky. K dostání je ve dvou variantách: Signal White Now Glossy Chic a Signal White Now Fresh, již ocení zejména milovnice svěžích příchutí.

3 tipy, jak zazářit na party

  1. Ukažte své odvážné já. Při volbě party looku se nebojte vystoupit ze všednosti. Výrazné oční linky, bláznivá rtěnka nebo neonové oční stíny? Nic z toho není tabu! Nebojte se experimentovat a vytvořte si účes, který jste ještě nikdy nezkoušela. Letošním hitem jsou například vysoko vyčesané drdoly nebo zaplétané copánky. Outfitem podtrhněte svou osobnost. Spíše než prvoplánová vyzývavost jsou v kurzu sofistikované střihy a netradiční materiály. 
  1. Úsměv je doplněk, který sluší každému. Neopomeňte se proto věnovat ústní hygieně. Nová zubní pasta Signal White Now Glossy Chic byla stvořena k tomu, aby váš úsměv proměnila v neodolatelný doplněk každého party looku. Vaše zuby zanechá opticky bělejší* a na povrchu lesklejší již po prvním použití**. Na perfektní vzhled tak už nemusíte dlouze čekat! Dokonalé osvěžení pak díky své příchuti zajistí i varianta Signal White Now Glossy Fresh
  1. Soustřeďte se i na to, co vše vezmete na party. Myslete na to, že kabelka vás bude doprovázet po celou noc, na druhou stranu se nenechte zaskočit nečekanými situacemi a buďte připravena. Základem jsou klíče, kapesníčky, doklady a peníze. Do kosmetické party výbavy vedle rtěnky, řasenky a pudru zařaďte i zubní pastu. Atraktivní růžovo-modrá tubička novinky Signal White Now Glossy Chic nebo elegantní stříbrno-modré balení varianty Signal White Now Glossy Fresh se skvěle hodí do každé kabelky. Kdykoli během večera vám dodají skvělý pocit ze zářivě bílých zubů a svěžího dechu. 

Soutěžte s námi a rozzařte svůj úsměv!

Odpovězte správně na otázku níže a vyhrajte 2 x 2 lístky na koncert Seleny Gomez nebo jednu z 10 ročních zásob zubních past Signal White Now Glossy Chic.

Kompletní pravidla soutěže najdete ZDE.

 

Soutěžní anketa

Jakou technologii využívají nové zubní pasty Signal White Now Glossy Chic a Glossy Fresh? Odpověď hledejte v textu. :)

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontaktní údaje


Menu

volejte 530 514 000

TOPlist